Tilburg of Den Bosch

De Juridische Hogeschool heeft vestigingen in Tilburg en Den Bosch. De HBO-Rechten opleiding is op beide locaties hetzelfde, je kiest dus voor de stad die jij het leukst vindt.
Tilburg is een dynamische stad met een bruisend studentenleven en veel evenementen. In Tilburg heeft de opleiding een eigen gebouw op de Fontyscampus Stappegoor, die goed bereikbaar is met de bus vanaf station Tilburg Centraal.

Houd je juist van een historisch en sfeervol centrum? Dan is Den Bosch misschien meer jouw stad. Hier zit de Juridische Hogeschool naast Station Oost, in een gebouw samen met een andere opleiding van Avans.

Kwaliteit

Natuurlijk wil je zekerheid over de kwaliteit van je opleiding. HBO-Rechten aan de Juridische Hogeschool is dan ook een verstandige keuze. In onderzoeken naar de kwaliteit van het hbo-onderwijs eindigt onze opleiding al jarenlang bovenaan de lijstjes.

Dat geldt voor onderzoeken waarin deskundigen kijken naar de inhoud en het niveau van het onderwijs, de deskundigheid van de docenten, én voor peilingen waarin studenten hun opleiding waarderen. Je kunt de uitkomsten zelf vergelijken op de site van de onafhankelijke onderzoeksorganisatie NVAO en op studiekeuze123.nl.